Ertuğrul Doğan açıklamalarda bulunuyor

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili açıklamalar yapıyor.

İşte Ertuğrul Doğan’ın açıklamaları;

“Biz, Fenerbahçe ile olan ilişkilerimizi hep bir seviyede tuttuk. İlk maç bizi çok iyi karşıladılar fakat o maçta bir hakem skandalı vardı. O gün ‘Bu VAR hakemi bir daha hakemlik yapamayacak’ dedik, nitekim bugün yapamıyor. Trabzonspor için bunu yapan herkesin sonu aynı olacaktır.

Trabzonspor maçlarında devreye girmeyen o VAR Fenerbahçe’nin, Galatasaray’ın pozisyonlarında üç pozisyon beş pozisyon geriye giderek inceleme yapıyor. Biz bunları görmüyor muyuz?”

“ŞEHRİMİZLE İLGİLİ KONUŞMALARININ HESABINI VERECEKLER”

“Konuşulacak çok şey var ama en sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. Türkiye’de hiçbir kulüp, takım, kurum, insan… Sonuna ne eklemek istiyorsanız ekleyin, şehrimizle ilgili konuşmalarının hesabını verecekler.”

“TRABZONSPOR CEZA ALMALIDIR”

“Biz geldiğimizden beri adalet diyoruz ama kendi içimize de bakacağız. Taraftarımız davasında ne kadar haklı olursa olsun ki haklıdır, sahaya müdahale edilmemelidir. Camiamız da bunu istemiyor. Yönetim, bu camianın hakkını rahatlıkla savunabilir. Sahaya inmekle bir şey olmuyor. Olacaksa biz yaparız, hem de kralını yaparız ama bir şey olmuyor. Trabzonspor, bu maçtan dolayı bir ceza almalıdır, alacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x